• Akcja Lidla - Szkoły Pełne Talentów 3

• Nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w akcji Lidla – Szkoły Pełne Talentów 3, której celem jest wsparcie talentów Waszych dzieci i zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań szkoły.Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu, odebrać TALENCIAKI za każde wydane na zakupy 50 zł (w zakupach musi znaleźć się owoc lub warzywo) i w formie papierowej przekazać szkole (w każdej klasie umieściliśmy specjalne pudełko) lub zeskanować kod i przekazać punkty na konto szkoły. Zapraszamy wszystkich do zabawy i wspierania akcji, dzięki której szkoła może pozyskać nagrody wspierające edukację i zabawę. Akcja trwa od 2 września do 31 października 2024 roku. Szczegóły akcji znajdą Państwo na stronie Lidla: Platforma dla szkół >>>Punkty można przekazać szkole na stronach Lidla: Przekaż punkty

• Spotkanie z policjantem

• 5 września 2024 r. uczniowie klas I- III uczestniczyli w spotkaniu z policjantem z Komisariatu Policji w Węgierskiej Górce. Tematem spotkania było: Bezpieczeństwo w szkole i w drodze do i ze szkoły.

• Witaj szkoło!!!

•

W niedzielę 1 września o godzinie 12.00 uroczyście rozpoczęliśmy mszą świętą  rok szkolny 2024/2025.  W poniedziałek – 2 września – spotkaliśmy się w amfiteatrze, gdzie pani dyrektor Bożena Kupczak przywitała uczniów – szczególnie tych, którzy przyszli po raz pierwszy, rodziców, nauczycieli oraz pracowników administracyjno-technicznych naszej szkoły. Następnie uczniowie udali się do swoich klas, by spotkać się z wychowawcami.

W te pogodne, słoneczne dni mogliśmy uświadomić sobie, jak wiele mamy szczęścia, że zwyczajnie, spokojnie możemy sobie pójść do szkoły, by rozpocząć naukę. Często zapominamy o tym, że nie zawsze i nie wszędzie tak jest czy było. Wydaje nam się, że powrót do szkoły wcale nie jest taki ,,fajny” – marudzimy i grymasimy, a przecież TO jest wspaniałe!!!  Owszem – pobyt w szkole to czas trudu i wysiłku – bez wątpienia, ale to też czas śmiechu, radości, zawiązywania przyjaźni, a przede wszystkim beztroskiego dzieciństwa – czasu, który już nigdy się nie powtórzy. Dlatego cieszmy się nim...

Witamy w nowym roku szkolnym 2024/2025!